.

.

Бесплатен превозот 30sets/многу 16mm*4mm(отворање) стакло свет меур & 8мм злато капа со прстен поставите DIY Стаклено шише шишенцето pendant

Бесплатен превозот 30sets/многу 16mm*4mm(отворање) стакло свет меур & 8мм злато капа со прстен поставите DIY

DEN 1003.00 DEN 1055.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Можете да ме Остави позитивни повратни информации, и ми нуди пет ѕвезди на сите детали продавачот оценка.база, не се вклучуваат играчка во стакло шоу
diy треба лепак
Pls Забелешка : 1.7 ML E6000 Лепак Со 24pcs Цевка Млазницата телефон случаи лепак DIY алатки лепак US$ 78.
Ние ќе ја објавите објект од Кина Пост Воздух со регистрирате.
ние ќе ја објавите на објектот со 5 дена откако ќе го добиете плаќање
ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат секоја негативна или неутрална повратни информации
Ние ќе го избере ЕМС за вас ако вашата нарачка над 2kg на едно време
Контактирајте со нас
Добрата комуникација е најдобар начин да го реши секој проблем.
100% Задоволството на :
Пред или откако ќе конкурираат мојот продажба на објект ,ако имате било какви прашања,ние да се потрудиме да ви помогне во 24 бизнис часа,откако ќе добијат купување предмети,ако не се задоволни со мојот производ ,вие ќе ги доби сите наплата, освен такси превозот.00 /многу
парчиња / многу
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Strong !!! 100pcs 9 ML Б-6000 Лепак Кристал Лепак Игла Млазницата за Слободни накит лепак Супер моќни САД$ 95. ние ќе ви одговори на вашата е-пошта во рок од 12 часа.
Опис
16mm шише 4mm уста отвори со 8мм база
30set / многу
Вклучува : galss goble.
Freeshipping !!! 24pcs 29.00 /многу
парчиња / многу
Промоција!! freeshipping !!! 12 PCS/МНОГУ СУПЕР B7000 Лепак 110ml за diy телефон помине уметност US$ 88., мал меур и така натаму,pls да го знаете пред да го плаќаат,ви благодарам.Мл) со млазницата телефон случаи лепак US$ 95.

Главните својства

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Стакло
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
16mm*4mm

Избор на купувачот