.

.

античкиот д-р Лекар, Кој tardis Џеб Види кварц Ѓердан 1pcs/многу Полицијата Кутија во Просторот pendant Locket steampunk mens часовник види

античкиот д-р Лекар, Кој tardis Џеб Види кварц Ѓердан 1pcs/многу Полицијата Кутија во Просторот pendant Locket

DEN 164.00 DEN 172.32

Износ
Во форма достапна за нарачката


античкиот новиот филм на Докторот Кој tardis Џеб Часовници кварц Ѓердан,1pcs Полицијата Кутија во Просторот, pendant, Стакло Locket steampunk
големина е 3 cm
ѓердан е 78 см
метал : месинг
Меѓуѕвезден облак серија на персоналните ѓердан, сите рачно изработени, не't треба да се грижите за да имате ист стил ѓердан, ве молиме да ги негува рачно изработени производи, ќе имаат производи ви се допаѓа,ќе добиете поубав од слика на производот

Главните својства

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Метални Легури
Бренд Име:
QiYuFang
Приврзоци Тип:
Solitaire
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
wp
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Бакар:
Античкиот
Стил:
Гроздобер Стил
Pendant:
филм pendant
За:
Дама,женска,мажи
накит:
види џеб
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Избор на купувачот