.

.

Шармантен !!! природни црвени корални школка цвет ѓердан^^^@^Благородна стил Природни парична Казна jewe БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

Шармантен !!! природни црвени корални школка цвет ѓердан^^^@^Благородна стил Природни парична Казна jewe БЕСПЛАТЕН

DEN 1497.00 DEN 1871.04

Износ
Во форма достапна за нарачката

Свежа вода бисер создал обновена во мода бисери светот како прифатлива алтернатива на скапи saltwater бисери, како Akoya, Јужна Море Бисер и Бисер.
Не користете абразивни средства за чистење или бришење бисери со абразивни крпа.
Бидете сигурни да се земе од вашиот бисер прстени пред да се пријавите рака и телото креми. Ние се одржи на огромен бисер инвентар и имаат нови пристигнувања секоја недела. ние ќе работиме со вас за да се осигура дека секој проблем е решен.
Ние одговор пораки понеделник-петок (без викенди или празници).
Ние купите големо количество на бисер од бисер земјоделците директно, па нашите трошоци се добро контролирани.
- Со одличен квалитет и прифатлива цена, слатководни бисер стана популарна алтернатива на Akoya бисер и јужна море бисер. 95% од свежа вода за бисери се одгледува во Кина. Knotting на влакно помеѓу секој бисер ќе се спречи сите бисери од испаѓање на влакно во случај на влакно паузи. Сите наши e Bay наведени предмети се наоѓаат во нашата работилница во Кина.
Плаќањето мора да биде во рок од 7 дена по освојувањето на понудата, ако сакате да се купи повеќе од еден објект, ве молиме пишете ни.
Долниот на Превозот и Ракувањето Стапки
Ние може да разменуваат врати ставки за вас ако имате проблем со некој објект. Ние потоа да помине големи попусти за нашите клиенти на e Bay. Откако пратката се пратени, ние треба да ги пратите на тоа речиси секојдневно.
Никогаш не се чисти вашиот бисери со решенија кои што содржат амонијак или груби детергенти. На крпа може да биде навлажнета со вода или тоа може да биде сува.
Ние добредојдовте на мало, трговија на големо и кориснички налог. Ве молиме да ја разгледате нашата селекција на Бисер Накит кои се толку убави како тие се достапни.
Во денешно време, свежа вода за бисери стануваат се повеќе и повеќе модерни за луѓе од целиот свет. Како не се агент вклученоста, нашите бисери се на ниска цена и со ист ред квалитет како оние што се продаваат во high-end накит продавници.

Главните својства

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Корални
Приврзоци Тип:
Solitaire
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
ААА

Избор на купувачот