.

.

Природни Кристал влечки Pendant Ѓердан елипса камен Буба моделирање кул

Природни Кристал влечки Pendant Ѓердан елипса камен Буба моделирање кул

DEN 216.00 DEN 288.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Повеќе од $100 коса DHL примени 5-10 дена Топло Препорачува Детали за Производот Име на Производ влечки кристал Приврзоци Бренд Шарм Камен Производот Категорија Pendant Реден Број на Модел на P-0164 Производ Големина Висина*ширина : 37mm*22mm Производ Камен Материјал
Зелена Aventurine & Зголеми Кварц & Тигар е Око и Аметист & Опал & Lapis Lazuli,итн Производ Тежина 8g/еез Производ Синџир 18 во (46cm) и 27,5 во (70cm) Производ Пакување OPP вреќа По Пакување Тежина за 25g/еез Производ Метал Бакар Производ Метална Боја Позлатен сребрен
Пакет Детали + + = Мојот Парцела На pendant кожа кабелот 18 во (46cm) кожа кабелот 27.5 во (70cm) плик 1.Повеќе pendant со плик 2.Повеќе pendant со други пакување
Големина И Материјал Се Опише
Аметист Зелена Aventurine
Тигар Око се Зголеми Кварц
Опал Lapis Lazuli
Прикажи Слики

Главните својства

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
wowu
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
P-0164
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Влечки
Материјал:
Роуз Кварц

Избор на купувачот