.

.

Fahsion obsidian Камен нишалото хексагонална столб Шарм нема дупка Приврзоци diy 24Pcs/многу Големо Бесплатен превозот

Fahsion obsidian Камен нишалото хексагонална столб Шарм нема дупка Приврзоци diy 24Pcs/многу Големо Бесплатен

DEN 715.20

Износ
Во форма достапна за нарачката


Fahsion obsidian Камен нишалото хексагонална столб Шарм нема дупка Приврзоци diy 24 Pcs/многу Големо Бесплатен превозот
Камен Големина : 32-милиметри*8мм
Материјал : obsidian
Имајте на ум : Нема дупка
MOQ : 24 PCS
1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10мм
Благодарение на вас за нашата поддршка!!!
Контактирајте со нас
Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас ако имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.

Главните својства

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ywcxcn
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
xz002-6
Обликотшема:
Столб

Избор на купувачот