.

.

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>>>@@ ААА 13MM ПРИРОДНИ ЈУЖНА МОРЕ БАРОК ЦРНИОТ БИСЕР ЃЕРДАНИ 18 ИНЧЕН Леопард Затворач

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>>>@@ ААА 13MM ПРИРОДНИ ЈУЖНА МОРЕ БАРОК ЦРНИОТ БИСЕР ЃЕРДАНИ 18 ИНЧЕН Леопард Затворач

DEN 1113.00 DEN 1391.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

ве молиме да видите на мојот друг објект!
Превозот
-Може да се Меша различни елементи заедно;
- Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail.
Чекор 2) Обезбеди детали за проблемот што го имаат.
Чекор 3) се Врати на точка за размена или наплата.
Повратни информации
- Доколку сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние со задоволство ќе го стори истото за вас. Се погледне на слики што можете да видите облик е многу добро, Па прекрасен објект .
Добредојдовте во мојата продавница!!!
добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи :
Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро. Ако ви се допаѓа Кинеската култура, ве молиме да не ја пропуштајте оваа точка. превозот времето е 12-25 работни дена да го поголемиот дел од земјата.
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Половина на враќање превозот на трошоците се на одговорност на купувачот. Со совршен стил,убав дизајн, прекрасна изведба, тоа е навистина ретка уметнички дела и во вредност од собирање!!! Тоа е во добра состојба.
-Враќање/Поврат Политика-
Вашиот го имате 0 ризик за вашата трансакција : Ако НЕ сте задоволни со предмети што се, ние ќе ја испрати на замена или рефундирање на сите плаќање, само ако предмети се испратени назад во рок од 3 дена од денот ќе добиете.

Главните својства

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Приврзоци Тип:
Solitaire
Број На Модел На:
l-xxxl
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Обликотшема:
Лице
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.

Избор на купувачот