.

.

Трговија на големо мода накит сребро S925 сребро ретро Vajra инкрустирани камен книга ms.човекот Pendant

Трговија на големо мода накит сребро S925 сребро ретро Vajra инкрустирани камен книга ms.човекот Pendant

DEN 2850.00 DEN 3562.56

Износ
Во форма достапна за нарачката


Оваа компанија специјализирана за производство трговија на големо обичај на Тајландски сребро, Тајландски сребрен прибор кристал рака string 925 додатоци монистра DIY додатоци ситни зрнца 108 додатоци своја фабрика 925 голем број на големо и мало на сите производи може да биде серија на мешаната серија јуани до мешана серија на една јуани националните полн пакет пакет заедно изобилство изразат пошта
yuantong ( целосна )500 целосна далечинскиот области треба разликата 500 default yuantong истите да се изречни или движење да го обрне добредојдовте на избере и buy When ќе ја прими стоката, откако ве молиме проверете со добар квалитет и квантитет 1000 доколку имате прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас добредојдовте на избере и да се купи без приговор во рок од 3 дена
тоа се смета да биде квалификуван како нашите производи се продаваат постојат проблеми со квалитетот во рок од 7 дена за враќање поштарина ќе биде на товар на што се користи од страна на бизнис или влијае на нашата средно продажбата на стоката не смее да биде return Order ве молиме имајте во предвид да се провери стоката адреса и информации за контакт, лесен точна испорака јас нашите одби да мало и на големо, тенка зделка ќе се една белешка обезбеди прилагодено производи верзија на надоместокот за повеќе детали, ве молиме консултирајте се со услуги на клиентите, како што се поставување на сопствени
изграден производи направете го првиот startup капитал
ви благодарам за вашата соработка во однапред контактирајте со нас повик група туристи taobao мол 30%-50% круна taobao продавница network Wholesalers и лице продавница
Време на испорака QQ493296166 ние обезбеди консултантски услуги за онлајн секојдневниот 18664888031 15989076894
затоа што таму е продажбата на листата се провери по еден пакување итн оттука, попладнето на денот ние гарантираме за плаќање пред пратката
голема количина цел специфични преиспита во 9 : 00-21 : 00 обидете се да се организира плаќањето по карго , но не и гаранција , ве молиме да имаат конкретно барање за добивање време клиенти се обрне внимание на вашето време на payment Pay внимание,Оваа продавница сите приврзоци продажба, со исклучок на ѓердан 16 : 00 не ги испраќаат на јаже() 16 : 00 , ви благодарам за вашата соработка во однапред
ви благодарам за вашата соработка во однапред
.

Главните својства

Метална боја:
Видете табела
Бренд Име:
BOCAI
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Памук
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Крстот
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Разно дел
Третман процеси:
ТЕМНИ
Пакување:
најголемиот дел
Продажбата сериски број:
243

Избор на купувачот