.

.

3pcs/многу Големо Сонце Цвет Druzy Привезоци,Соларни Кварц Позлатен Злато Остро Природна Бела Drusy Geode Суровини Кристали Камења Плоча Монистра

3pcs/многу Големо Сонце Цвет Druzy Привезоци,Соларни Кварц Позлатен Злато Остро Природна Бела Drusy Geode Суровини

DEN 959.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


***** Ако сакате точка(а) брзо пристигнување ,ние ќе ги искористиме ЕМС или DHL или UPS-от , кој обично трае 3-5 ден е да се дојде, но мора да се плаќаат дополнителни $ 20 .
Референци ***** Предмети се испраќаат во рок од 1-5 работни дена по вашата исплата да биде потврдена. Тоа го штити предмети од оштетување во transitm, кога го достигне секој клиенти'hand.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
***** Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и др.
***** Предметот(s) обично трае 10-30 ден е да се пристигне во повеќето земји. ***** Ние ги основање фенси накит правење на резерви да се направи уникатен работа, и јас сум многу среќни да ги споделите со повеќе креаторите исто како мене.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. ние се обидуваме се потрудиме да додадете нови лежишта 4-5 пати секоја недела да се направи мојата продавница се свежи. ***** Добредојдени да ни се приклучат - Висок Квалитет,Фабрика Цена! ќе ги најдете на прекрасен свет! - Amazingbeads. ***** Ако е потребна поголема количина или брза испорака, ве молиме не двоумете се да ме контактирате. ***** Имаме поголеми акции и може да понуди трговија на големо цена.

Главните својства

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
AMAZETSH
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
GH023
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Унисекс
Материјал:
Druzy Кварц
Обликотшема:
сонцето цвет
Материјал:
Druzy Кварц
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Обликот:
Сонцето Цвет Приврзоци
боја:
како Слика
Големина:
46-50x48-54mm
Количина:
3pcs /многу
квалитет:
AA

Избор на купувачот