.

.

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>>>@@ > N2469 Убава 2row 14mm природни совршен круг ѓердан

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>>>@@ > N2469 Убава 2row 14mm природни совршен круг ѓердан

DEN 1447.00 DEN 1808.64

Износ
Во форма достапна за нарачката

ве молиме да видите на мојот друг објект!
Превозот
-Може да се Меша различни елементи заедно;
- Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail.
Повратни информации
- Доколку сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние со задоволство ќе го стори истото за вас. Имам други прекрасен објект на мојот alibaba.
-Враќање/Поврат Политика-
Вашиот го имате 0 ризик за вашата трансакција : Ако НЕ сте задоволни со предмети што се, ние ќе ја испрати на замена или рефундирање на сите плаќање, само ако предмети се испратени назад во рок од 3 дена од денот ќе добиете. превозот времето е 12-25 работни дена да го поголемиот дел од земјата.
Добредојдовте во мојата продавница!!!
добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи :
Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро. Се погледне на слики што можете да видите облик е многу добро, Па прекрасен објект .
Процес :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку Alibaba. Со совршен стил,убав дизајн, прекрасна изведба, тоа е навистина ретка уметнички дела и во вредност од собирање!!! Тоа е во добра состојба.

Главните својства

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Приврзоци Тип:
Solitaire
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
ѓердан

Избор на купувачот