.

.

21911 Пиштол Црна Октопод Морска Риба Conch Монистра Кафез Накит Одлуки Етерично Масло Diffuser Бисер Кафез Locket Pendant Мешани 5pcs

21911 Пиштол Црна Октопод Морска Риба Conch Монистра Кафез Накит Одлуки Етерично Масло Diffuser Бисер Кафез Locket

DEN 223.00 DEN 239.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


Точка Законик 21911
1 Quantity=
5pcs во пакет
Материјали Легури,памук
Вклучувајќи
5pcs lockets+некои случајни боја топки pompon
Главно Пиштол Боја Црна(како фото)
L*W*Дебелина
& Забелешка Треба locket големина-побара услуга на клиентите Без синџири / мирис / етерични масла
~_~
Никакви проблеми за цел превозот
Ве молиме слободно контактирајте ме,во рамките на 18hours одговор.
Ако ви се допаѓа подолу предмети,може да кликнете на сликите цел нив,повеќе стилови, како што е подолу.
Ако не ви се допаѓа горенаведените предмети,ние имаме повеќе стилови линк можете да изберете,како што следи.
Слатка Забелешка :
Единствена цел над НАС$120, Бесплатен превозот од EXPRESS( : .EMS/DHL/Другите. : )
Ве молиме да се комбинираат 1 фактура за плаќање, со цел повеќе од $6 од побрзо брод
Заштита Време
( 100% Осигура) Ако САМО 5days не сте добие, E-mail мене ,јас се прошири
~_~ Сад, Epacket/USPS, обично 8-19 дена на начин,со следење на број.
~_~ Меѓународна шпедиција, Кина Пост/Стандард Mail, обично со 25-35 дена,без следење на број.
~_~ Сите под $5 цел, брод од страна на Економијата на превозот, САМО може да се бара во Кина,без следење на број.
К1-K108 Сребро Позлатен Locket Мушка Кафез Можете Да Изберете

Главните својства

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
locket накит
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
GLOWCAT
Материјал:
Памук
Обликотшема:
самовила
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
боја:
Пиштол Црна
is_customized:
Yes
подарок:
Додадете некои pompons топки како подарок
без:
Синџир/Етерични масла/Мирис/Ароматерапијата/Парфем
Pendant:
лебдечки locket шарм
Пол:
Девојка,Жени,Мажи,Унисекс
Повод:
За Статистика,Забава,Обично,Подарок

Избор на купувачот