.

.

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>>>@@ > ААА 9-10ММ СОВРШЕН БЕЛ КРУГ ЈУЖНА МОРЕ БИСЕР ЃЕРДАНИ 17+ Злато Затворач ^^^@^Благородна стил Природни парична Казна je

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>>>@@ > ААА 9-10ММ СОВРШЕН БЕЛ КРУГ ЈУЖНА МОРЕ БИСЕР ЃЕРДАНИ 17+ Злато Затворач ^^^@^Благородна

DEN 2725.00 DEN 3407.04

Износ
Во форма достапна за нарачката


Чекор 3) се Врати на точка за размена или наплата.
Повратни информации
- Доколку сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние со задоволство ќе го стори истото за вас. Имам други прекрасен објект на мојот alibaba. Се погледне на слики што можете да видите облик е многу добро, Па прекрасен објект . Ако ви се допаѓа Кинеската култура, ве молиме да не ја пропуштајте оваа точка.com's центарот за пораки.
Процес :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку Alibaba. Со совршен стил,убав дизајн, прекрасна изведба, тоа е навистина ретка уметнички дела и во вредност од собирање!!! Тоа е во добра состојба.
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Половина на враќање превозот на трошоците се на одговорност на купувачот. ве молиме да видите на мојот друг објект!
Превозот
-Може да се Меша различни елементи заедно;
- Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail.
Добредојдовте во мојата продавница!!!
добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи :
Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро. превозот времето е 12-25 работни дена да го поголемиот дел од земјата.

Главните својства

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Приврзоци Тип:
Solitaire
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
ѓердан

Избор на купувачот