.

.

Микс боја Geode Drusy Geode Круша Форма Камен Приврзоци Мода Накит

Микс боја Geode Drusy Geode Круша Форма Камен Приврзоци Мода Накит

DEN 574.00 DEN 624.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Микс боја Geode Drusy Ахат Круша Форма Камен Приврзоци
Опис : ако ви треба само една боја,ве молиме оставете ни порака !
Материјал Drusy Geode Ахат
Реден Број
DSC9-8904
Големина
околу 40mm
Повеќе Детали
вие ќе примате 5 pc мешавина боја приврзоци
Повеќе објект што може да се допаѓа :

Главните својства

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Flourishbeads
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
камен pendant
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Станот Овална
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes

Избор на купувачот