.

.

2017 Нов Производ сладолед Форма Издлабени DIY Locket Накит Pendant За 16mm Мушка Diffuser и Стомакот топката Ѓердан

2017 Нов Производ сладолед Форма Издлабени DIY Locket Накит Pendant За 16mm Мушка Diffuser и Стомакот топката

DEN 74.88

Износ
Во форма достапна за нарачката

2017 Нов Производ сладолед Форма Издлабени DIY Locket Накит Pendant За 16mm Мушка Diffuser и Стомакот топката Ѓердан
Доведе & nickle слободни
Ова е pendant само, не ѓердан.
Слики :
Повратни информации и Повратни информации е важна за нас ! Ние одговор на нашиот углед и задоволство на клиентите за да се успее. Ве молиме да ни даде добар фидбек, ако сте задоволни за нашите производи и услуги. Благодарам многу Контакт со нас ве молиме пред да замине никакви негативни повратни информации или спор, ќе ви помогне да го решите вашиот проблем и да се направи да се чувствувате среќни
Превозот Ние брод на редот за излез во рок од 48 часа откако цел потврди, ве молиме, напишете ја вашата адреса правилно еднаш направи цел Увоз данок и такси се купувачот одговорност ве Молиме контактирајте со нас ако не ја прими пратката на време, ние ќе ги провери со нашите превозот компанија и да ви даде брз одговор.
Гаранција & се Вратат Ние обезбеди 90days гаранција, ве молиме да се купи без грижи. Ве молиме контактирајте со нас за една недела по приемот на производот и да се врати во месец Производ треба да биде во неговата оригинална состојба и добар пакување кога се враќаат Ние ги преземе сите превозот цена, ако производот не е како рекламира, а купувачот да ги преземе сите превозот цена, ако само не ми се допаѓа.

Главните својства

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
locket pendant
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Cykopv
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Сладолед
Големина:
42*21mm

Избор на купувачот