.

.

Новиот GV - отворете Овална Pendant

Новиот GV - отворете Овална Pendant

DEN 2595.00 DEN 3243.84

Износ
Во форма достапна за нарачката


220 220 220 225 215
материјали "парична казна страна е добро познат во светот" Тајландски сребрен накит по специјална стариот процес во рустикален стил, таписерии изработка и стари стари модни семејна атмосфера со љубов парична казна страна е добро познат во светот сребро сребро среброто е навистина не помалку од sterling silver содржина како суровини и исклучителна изработка, но, исто така, дава поголема уметничка вредност на сребро Сребрена светлина повисоки за шиење повеќе овие украси најмногу се користат при крајот на xiii Век едноставна уметност со посебни вештини рафинирање 925 може да се направи сте Чукање на срцето вистински сребрен накит е многу како сребро пријател извршување казна страна е добро познат во светот парична казна страна е добро позната во светот, За на Тајландски верзија на својот производ иновации помалку исто така познат како Сребро, но во изработка и материјали кои се користат на оригиналот и вистински среброто е уште една голема празнина на франшиза увезени сребро.
сите производи од страна на сопственикот купени од Тајланд Сребро Фабрика "парична казна страна е добро познат во светот" и следната линија продавница за продажба ве молиме внимание : оригиналниот Тајланд увезени Јапонски синхронизирани на продажба
вистинска казна страна е добро познат во светот се отвори Овална Pendant Унисекс стилови " парична казна страна е добро познат во светот "Тајланд парична казна страна е добро познат во светот
парична казна страна е добро познат во светот челик така Картичка Оригиналниот
Тајланд увезени вистински sterling silver ѕвона на нотр дам сопственикот шут GV така Сребро Бакар Злато нотр дам origingood Vibrations Thailand 925 главниот аспект GV Pendant Maijiu бришење сребро крпа убава ѓердан кутија GV за сребро синџир ве молиме во продавница да се купи одделно пред исплата на денот на испорака
925
:
18mm14mm
1700
.

Главните својства

Приврзоци Тип:
Круг
Пол:
Жените
Материјал:
Памук
Стил:
Тренди
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Бренд Име:
BOCAI
Метали Тип:
како табелата
Обликотшема:
како табелата
Стил:
Ретро / Палата
Без разлика дали на лице место:
место
Нови:
Свежо

Избор на купувачот