.

.

35pcs/ 16x12mm Тибетската Сребро позлатен куче лак Шарм Pendant за Изработка на Накит

35pcs/ 16x12mm Тибетската Сребро позлатен куче лак Шарм Pendant за Изработка на Накит

DEN 120.00 DEN 141.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.com
EMS
Околу 5-7 дена
www. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса. Но, ако вашиот вкупен износ надминува $299,ние ветуваме дека ќе испрати стоката од FEDEX ОДНОСНО.
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.
pendant Големина : 16x12mm
Материјал : Цинк Легура
боја : Антички сребрен
Количина : 35pcs/
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.

Главните својства

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
pj595
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
NUMBERFIVE
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Круг

Избор на купувачот