.

.

200pcs/многу 9*12*2mm корејски симпатична злато сребрена боја ѕвезда pendant Коса Додатоци Додатоци DIY Накит Додатоци

200pcs/многу 9*12*2mm корејски симпатична злато сребрена боја ѕвезда pendant Коса Додатоци Додатоци DIY Накит

DEN 1228.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ние да се потрудиме да ја претставуваат нашата камења и накит прецизно. За Нас Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања. Тоа обично трае околу 15-35 дена да пристигне повеќето земји ако нема одложување на царинскиот. Превозот на плаќање не се враќа. На сликата прикажана е застапеноста на објектот ќе добијат слични еден(а) од достапните многу. pls waitting трпеливо. Ако некој објект е пристигна скршени, ве молиме да направите фотографија за да ни покаже колку е објектот оштетена па поради тоа не можеме да го подобри пакување во иднина.
За транспорт време за вашата земја ,ве молиме да кликнете
Се сеќавам Назад за купување на стоки што треба. Ве молиме не ни остави какви било негативни или неутрални повратните информации пред да ни се јавите за да го реши проблемот. Вашиот е-мејл обично ќе се одговори во рок од 24 часа, од понеделник до сабота и како е можно поскоро за време на викендите. За некои области, и тоа може да потрае подолго, бидејќи се помалку чести на воздухот лет. Ние наплата или размена на објект, ако тоа е пристигна оштетени или изгубени.Американските Купувачи, ние ќе се користи e Packet.
Име : DIY pendant
Боја : Злато,КС злато,антички сребрен,бела К,Сребро. се надеваме дека ќе може да се прифати. Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката.com/store/504548. Можете да ги комбинирате вашите предмети автоматски со кликнување на Ali Express ПЛАТИ СЕГА копчето во било која од вашите освои/затворен аукции.

Главните својства

Метална боја:
Пиштол Црна
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Ѕвезда
Број На Модел На:
8294
Големина:
9*12*2mm

Избор на купувачот