.

.

Природен Камен Призмата на Реики Нишалото Приврзоци Ѓердан Синџир Рок Кварцен Кристал Шарм Три Боја Кристал Мода Накит 1pcs

Природен Камен Призмата на Реики Нишалото Приврзоци Ѓердан Синџир Рок Кварцен Кристал Шарм Три Боја Кристал Мода

DEN 261.00 DEN 334.08

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ви благодариме! : )
Ви благодариме и среќен шопинг!. Ако навистина не може да го прифати нашиот пратката политика,ве молиме двојно размислете пред да купите.
Клиентите може да се меша цел различни стоки. Ако не го добиете вашиот објект во рок од 25 дена, ве молиме да не ми даде негативни повратни информации и не се отвори случајот.
Бојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. По 25 дена, ако сеуште не сте го добиете вашиот предмети, ве молиме e-mail мене, па јас може да го реши ситуацијата побрзо. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.
Белешки
Нашето време на испорака е нормално 15 до 25 дена, но затоа што тоа е рамно меѓународни воздухопловната, понекогаш тоа може да биде одложен малку или исчезнати. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и неутрални повратни информации.4 mm=1 инч, 5carats=1 грам
Ве молиме внимание : ќе добиете слични парчиња како слика.
Количина : 1 парче
Состојба : Нова
Конверзија : 25. Ако плаќаат за сите предмети цена > $10,Ние нудиме бесплатно следење на број за нарачка.Ако плаќаат за сите предмети цена > $200, пакетот ќе се надгради и да се изразат превозот од DHL, или ЕМС . Јас цел за добра комуникација како и одлична бизнис репутација и не негативни повратни информации или спорови.

Главните својства

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
AA002040182
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Кристал Столб
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Злато Позлатен
Избор На Камен:
1 Камења
Стил:
европа и америка
Обликот:
Кристал Столб
is_customized:
Yes
Функција:
Исцелување Чакра Амајлија
Камен:
бел кристал
Ocasion :
Партија / Свадбена / Топка
Потрошувачите :
Мажи / Жени / Момчиња / Девојки
превозот:
Бесплатен превозот

Избор на купувачот