.

.

Висок Квалитет на Мапата Сензор DE93-2C444-BA Воздушен Притисок Сензор За Форд

Висок Квалитет на Мапата Сензор DE93-2C444-BA Воздушен Притисок Сензор За Форд

DEN 5345.00 DEN 6144.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Искористете ги предностите на нашите услуги на клиентите претставници кои се тука да ви помогнат; контактирајте со нас на aliexpress.ве молиме мора да се провери на нашите производи на фотографии во врска ако истиот вашиот стар дел.ако стоката е различно твое или оштетување на транспорт .Ефективна
Овој објект е поддржан од една Година Гаранција по продажбата. 100% Високи Перформанси Тестирање пред Превозот 3. Плаќање by Paypal и Werstern Унија , T/T и L/C 4.ве молиме не го потпише во parcal и да го одбие тоа.Проблем
Ние сме горди да се понуди квалитетна услуга и ние сакаме вашата трансакција да се оди совршено. 24 часа онлајн servive
Превозот и Испорака
Клиенти Повратни Информации
.ве молиме мора да бидете сигурни дека вашата оригинална дел број истиот оној оем број на нашиот производ линк. Производ гаранција 12 Месец 5.Превозот
Ние брод 99% од пакети во рок од 5 дена, ако нареди.
Висок Квалитет на Мапата Сензор DE93-2 C444-BA Воздушен Притисок Сензор За Форд
ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО која ДРУГА УВОЗ ТАКСИ, купувачот ќе ги сноси овие трошоци.ве молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил тип истиот оној тип на нашиот производ линк.тоа ќе се врати за нас. Конкурентна цена 2. услуга Однапред по-продажбата на услугата 1. Секоја земја има различни царина прагот, така што треба да знаат во вашата земја даночната политика .
Детали на сликата
Нашите Услуги 1.исто така, ве молиме да не информирате на вести.

Главните својства

Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
Бренд Име:
YAOPEI
Мерен Опсег:
1
Тип На Сензор:
Холцер
Чувствителност:
1
линеарна:
1
Резолуција:
1
Hysteresis:
1
Тип На Сигнал:
Фреквенцијата На Сигналот
Повторливост:
1
Стил:
Capacitance Тип
боја:
како Слика

Избор на купувачот