.

.

висок квалитет на гориво железнички притисок сензор оем 5ws40208 користат за NISSAN QASHQAI ЗАБЕЛЕШКА 1.5 DCI 5WS40208

висок квалитет на гориво железнички притисок сензор оем 5ws40208 користат за NISSAN QASHQAI ЗАБЕЛЕШКА 1.5 DCI

DEN 816.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

!Една година гаранција за нови дела! 100% тестирање пред да брод! потврдете ја сликата и oem број пред да го купите ! од кина ! висок квалитет на гориво железнички притисок сензор оем 5ws40208 користат за NISSAN QASHQAI ЗАБЕЛЕШКА 1.5 DCI 5 WS40208 oem : 8200704212, 8200397346, 8200815617, 8200579287, A2 C59511607, A2 C20005031, 5 WS40440, A2 C2000503, A2 C20001221, 5 WS40154
5 WS40208, KA51-S01 A2 C20001221, 5 WS40154, 8200397346
fitment :
- QASHQAI / QASHQAI+2 1.5 DCI KW : 76 КС : 103
- QASHQAI / QASHQAI+2 1.5 DCI KW : 78 КС : 106
- QASHQAI / QASHQAI+2 1.5 DCI KW : 81 КС : 110
- ИМАЈТЕ на ум 1.5 DCI KW : 76 КС : 103 5 WS40208 / KA51-S01 23480-31021 23480-31020  2 294009-0120 294009-0370 23480-31021 23480-31020  23480-28013 23480-21020 22380-28013  04221-27011 294009-0260 096360-0760  096710-0062 096710-00523480-31021 23480-31020  23480-28013 23480-21020 22380-28013  04221-27011 294009-0260 096360-0760  096710-0062 096710-005204221-27011 294009-0260 294009-0120294000-023#294000-0237294000-033#-0334 294000-034#294000-0342294000-0400294000-0402294000-04047294000-041#294000-0412294000-042#294000-0424294000-0501294000-0502294000-0503294000-0532294000-0560 294000-0581 294000-062#294000-0621294000-064#294000-0640294000-065494000-066#294000-066294000-0690294000-0750294000-0763 294000-0770 294000-0782 294000-0840 294000-095#

Главните својства

Повторливост:
5WS40208
линеарна:
5WS40208
Резолуција:
5WS40208
Стил:
Varistor Тип
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Hysteresis:
5WS40208
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Чувствителност:
5WS40208
Мерен Опсег:
5WS40208
Тип:
Притисок На Маслото Сензор

Избор на купувачот