.

.

Y-60 0-40Mpa Вакуум Мерач на Воздухот Manometer Мерач на Притисок

Y-60 0-40Mpa Вакуум Мерач на Воздухот Manometer Мерач на Притисок

DEN 115.00 DEN 120.96

Износ
Во форма достапна за нарачката


Y-60 Вакуум Мерач На Воздухот Manometer Мерач На Притисок
Функција :
Бренд : HONGQI
Модел : Y-60 General мерач на притисок
Dial Дијаметар : Φ60mm
Надворешна температура : -4~70°c
Релативна влажност : ≤85%
Конектор големина : M14 X1.5
Тежина : ~130g
Accura кип класа : 2.5
Пакетот вклучува :
1 Компјутер * Y-60 0-40m Pa Мерач на Притисок

Главните својства

Број На Модел На:
Y-60
Бренд Име:
ELECALL
Dial Дијаметар:
2 - 3.9 Инчи
Дисплеј Тип:
Аналогни
Макс Мерен Опсег:
49 PSI & Под

Избор на купувачот