.

.

1 СЕТ ЗА ТРИУМФ STREET TRIPLE 675 Р 2009 2010 2011 2012 675R Мотоцикл CNC Предните Тркала Rim & Летачкиот диск кочница роторот

1 СЕТ ЗА ТРИУМФ STREET TRIPLE 675 Р 2009 2010 2011 2012 675R Мотоцикл CNC Предните Тркала Rim & Летачкиот диск

DEN 19682.00 DEN 24299.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Опис на производот Карактеристика : на Густината и квалитетот се OEM одделение. Состојба : 100% Сосема Нов и врвен квалитет . Материјал : 6061-T6 Авиони одделение Алуминиум за супериорна сила. никогаш не ќе мора да се грижите за нив кршење или да биде доволно силна за да донесе на вистинскиот пат. Бои : Црна и ЗЛАТНА Fitment : ЗА ТРИУМФ STREET TRIPLE 675 R 2009-2012 Пакет се Вклучени : 1 BUC X Предно Тркало Пречник на 2 КОМПЈУТЕРИ X Предни диск сопирачки Известување : Без инсталација настава се вклучени. ве молиме бидете сигурни дека ќе се погодни за употреба. КОРИСНИЧКИ СЛОЈ на джантите (се наплаќа) : слободно контактирајте со нас ако сакате да ја плати за сопствени слој на воланот rim. Ве молиме испратете слика и кажете ни која боја би сакале да имаат, а потоа ние ќе се вратам на вас, ако имаме боја. ( : Конечниот производ е сличноста на 90%. Бои, како што се Репсол Портокалова, бела, сребро, сјајни сина итн. Проценка ракување со времето е 5-7 работни дена, а ние ќе брод до вас преку Експрес Испорака веднаш по. ЗАБЕЛЕШКА : вистинската боја на производот може да биде малку поинаква од тоа покажува на слика. Прилагодено производи не се надоместуваат и не-exchangeable.

Главните својства

боја:
ЗЛАТО RIM ЗЛАТО ПРШЛЕН, ЗЛАТО RIM ЦРНА ПРШЛЕН, ЦРНА RIM ЦРНА ПРШЛЕН, BLCAK RIM ЗЛАТЕН ДИСК
Објектот Дијаметар:
17inch
Специјални Функции:
предно тркало пречник на
Име На Модел:
WR621-0+DBS105W
Објектот Висина:
000inch
Бренд Име:
ARASHI
Објектот Должина:
000inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Палка 6061-T6 Авиони Одделение Алуминиум
Објектот Тежина:
9kg
Тип На Објект:
Прирабници
Објектот Ширина:
3.5inch
Модел:
WR621-0+DBS105W
Fitment:
09-12 Street Triple 675 Р
боја:
црна и златна

Избор на купувачот