.

.

Нови Цветни Honeybee Печатење Прекривки Покрие со Патент Памук Ватенка Покрие Мека Утешителот Покрие Близнак Целосна Кралицата Цар Големина

Нови Цветни Honeybee Печатење Прекривки Покрие со Патент Памук Ватенка Покрие Мека Утешителот Покрие Близнак

DEN 1014.00 DEN 1192.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ве молиме да се разбере.
220*240 cm / 86. Висок квалитет 100% памучна ткаенина, мека и кожа-здравје.
Срдечно ве покануваме да ја напушти Позитивни Повратни информации 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Издржливи и дише, fadeless и без мирис.
Пакет содржи : 1 компјутер*прекривки капак ( без пополнување ).
За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна на Alibaba, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Ви благодариме на соработката.
Превозот
Нашите производи се многу соодветни, ве молиме остатокот увери купувањето, ние веднаш ќе ви испраќаат.
Повратни информации
Надевајќи се дека ќе може да ни даде добра повратни информации! Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој.Поради Политика, ве молиме дај ни вашиот полно име ако сте Русија.
Материјал : 100% Памук.Објектот ќе биде предаден во рок од 3-5 дена од денот на приемот на плаќање.
Карактеристики :
1.Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
Ве молиме контактирајте со нас однапред и двојно проверете враќање адреса, пред да се врати.
Боја : како на сликата шоу. Ви благодариме за вашата поддршка!
.
Големина на :
150*210 см / 59. Доколку трансакцијата е во Хонг Конг и Кина јавен празник, ракување со времето ќе биде одложен. Ви благодариме
Политика На Враќање
Ако објектот е дефект и кога ќе ја добијат или не сте задоволни со тоа, ве молиме вратете го во рок од 5 дена за замена или пари назад.

Главните својства

Големина:
150x210cm, 160x210cm, 180x220cm, 200x230cm, 220x240cm
Бренд Име:
DREAMSNOW
Возрасна Група:
Возрасни лица
Употреба:
Дома,Хотел
Број На Модел На:
Цветни Honeybee прекривки маска
Тежина:
0.7-1.4 kg.set
Материјал:
100% Памук
Шема:
Печатени
Техника:
Печатени
тема count:
400TC
одделение:
Квалификуван
Ткаенина Count:
40
Стил:
Twill
Шаблон Тип:
Цртан филм
is_customized:
Yes

Избор на купувачот