.

.

3P DC400V 63A Три Фаза PV Мини DC Коло Прекинувач/ Isolator/ Воздух Прекинувач

3P DC400V 63A Три Фаза PV Мини DC Коло Прекинувач/ Isolator/ Воздух Прекинувач

DEN 20064.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

обично ние изберете најмногу заштеда на патот меѓу FEDEX, DHL, UPS-от & ТНТ , без оглед на оној што е прикажано во ред. Што уште треба да се плаќаат увозни давачки, ДДВ и сите други трошоци accured во земјата на дестинација. ако сте од слободен НЕ-превозот земји, ќе може да ни побара да се ре-проверува на превозна цена, ние може да има повеќе заштеда на превозот начин за вас.
Ако задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди позитивни повратни информации . Модерен дизајн
Кратенка за Целосна Options & Најдобри Цени на Ветерни Турбини (wind генератори)
Кликнете на за да Пристапите :
Драги Ценети Клиенти, добредојдовте да ја посетите мојата продавница. Ние исто така, обезбеди соларни панели, соларни системи, ветерни електрани, батерии и сродни производи. ве молиме имајте предвид дека слободно-превозот цена само опфаќа стоки вредност и товарни цена.
Можете да најдете сите видови на генератори, инвертори, контролери и други електрични компоненти тука.
3 P 63 A 400 VDC мини DC Коло Прекинувач (DCB)
Одговара за Низок напон дистрибуција на моќ кабинет
а. Огноотпорни материјали
в. Било какви прашања, ве молиме не hasitate да контактирате со нас преку порака или e-mail.
Кога ставање на ред :
1. Ако имате посебни побарувачка на писмена, ве молиме да се нагласи тоа со оставање на порака. Ви благодарам многу!
Се надевам ќе уживате во прекрасно шопинг искуство тука!
AMG Моќ Решенија Тим
. Прозорецот боја покажува работниот статус
б.

Главните својства

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
NBE7
Полјаците Број:
3
Тип:
Земјата Истекување
Номинална Струја:
63A
Номинална Напон:
400V
Материјал:
Retardant поликарбонат
Тип:
Воздух
Монтажа Метод:
din rail монтажа
Моментален патување тип:
C
Сертификат:
CE
боја:
Бела

Избор на купувачот