.

.

Оригинални нови 2pin се префрлат 16[3]A250V SZM-V16-ФА-62 нормално затворен прекинувач

Оригинални нови 2pin се префрлат 16[3]A250V SZM-V16-ФА-62 нормално затворен прекинувач

DEN 104.00 DEN 108.96

Износ
Во форма достапна за нарачката

Нашата продавница за управување со производи вклучувајќи : potentiometer, switch, сензор, спојување, приклучок, приклучок, релеи, отпорници(отпор), кондензатори (capacitance) , контактор, прекинувач, интегрирани кола (НАТОПИ, СМД, QFP, BGA, Модули). Преземе фабрика за нарачки! Сорта е многу, не може да испратите сите, ако не можете да најдете на производ во продавницата, можете исто така да се консултираат со мене на интернет, или испратете e-mail на мене, за да се обезбеди брз одговор, цената попусти!
Треба да се купи повеќе квантитет, ве молиме консултирајте се со мене!
Повеќе поволна цена!
2 нога microswitch SZM-V16-ФА-62 16[3]A250 V нормално затворен прекинувач Ова е нормално затворен прекинувач

Главните својства

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CQC
Карактеристики:
Префрлете
Тип На Прекинувач:
За Да Се Префрлате Префрлате
Гаранција:
1year
Број На Модел На:
16[3]A250V SZM-V16-ФА-62
Материјал:
Пластични
тековната:
100A

Избор на купувачот