.

.

220V NO NC електрични термо actuator вентил главата за термостат цела underfloor греење радијатор нормално отвори затворена

220V NO NC електрични термо actuator вентил главата за термостат цела underfloor греење радијатор нормално отвори

DEN 232.00 DEN 282.72

Износ
Во форма достапна за нарачката


NO NC 220 V нормално отворен блиску Термо електрични actuator за underfloor греење цела радијатор термостат thermoregulator
Возење моќ : AC220 V
Моќ дисипација : 2 VA
(само кога вентил отворена или затворена)
Моторни категорија : електрични контролер
Actuation Време 2 M
Должина на жица : околу 60 cm
Нивоа на заштита : IP54 ЗАБЕЛЕШКА : се Однесуваат на зелена боја, ние може да им понуди на двете нормално отворен и нормално блиску d ;
Се однесуваат на белата боја, ние само треба нормално отворање n ; ве молиме посетете ја нашата другите оглас во нашата продавница за повеќе опција .

Главните својства

боја:
Белиот нормално отворен, Зелена, нормално отворен, Зелена, нормално, блиски
сертификација:
CCC,CE
Тип На Прекинувач:
Температурата Се Префрлите
Број На Модел На:
hry
Карактеристики:
m30x1.5mm
Материјал:
Пластични
Тип На Објект:
Прекинувачи

Избор на купувачот