.

.

Вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА Вода доказ Притисни копче за Префрлање MAX 10A 380V

Вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА Вода доказ Притисни копче за Префрлање MAX 10A 380V

DEN 70.56

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.
Пакетот вклучува :
1* ON/OFF Вода доказ push копчето Switch. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.htm
Гаранција и Гаранција :
12 месеци Гаранција. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
Превозот :
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO . Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Плаќање :
Начин на плаќање на Aliexpress Проверете тука http : //help.
НОВИ PPRODUCT
Спецификации :
Вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА вода доказ push копчето Префрлате
Макс : 10 A 380 V
Големина : 90mm*56mm
ЗА притисни копче се авто-заклучување, НАДВОР притисни копче се автоматски мод. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.

Главните својства

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CCC,CE
Карактеристики:
Притисни Копче
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Гаранција:
2 години
Број На Модел На:
KAO-10KH

Избор на купувачот