.

.

Воздушниот Компресор Контрола на Притисокот се Префрлите Вентил Тешки 90 PSI -120 PSI #H028#

Воздушниот Компресор Контрола на Притисокот се Префрлите Вентил Тешки 90 PSI -120 PSI H028

DEN 140.00 DEN 164.64

Износ
Во форма достапна за нарачката


Стандардно НА Прекинувач (поврзани внатре)
Автоматско исклучување на 120 PSi
Авто моќ во 90 PSi
Напојување : DC12/24/36 V 3А, AC 125 V 8 A~240 V 5 A
Тема : 1/8 -27 NPT, Нишка КОЛ : 8mm
Големината на телото : 49mm(L) x 21mm(Диа), Проверете слика за повеќе детали
Времетраење : повеќе од 30.000 пати
Количина : 1pc
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
Вклучете x 1
4834

Главните својства

Бренд Име:
SuperVolt
сертификација:
CCC
Гаранција:
види детали
Тип На Прекинувач:
Притисок Префрлате
Број На Модел На:
прекинувач
Карактеристики:
90 PSI -120 PSI
Тип На Објект:
Прекинувачи

Избор на купувачот