.

.

водоотпорен кутијата за контрола притисни копче за префрлање станица IP65 ШАЛ(LA68H XAL)-К02 (не одговара на SB1 серија копчиња)

водоотпорен кутијата за контрола притисни копче за префрлање станица IP65 ШАЛ(LA68H XAL)-К02 (не одговара на

DEN 249.12

Износ
Во форма достапна за нарачката

Answer : ___________________________ Note : Ова копче кутија не одговара на SB1 серија копчиња!!! Ако сакате да одговара на десното копче, ве молиме изберете SB2-E или SB5 серија. Ако имате било какви прашања, ве молиме да го контактирате овластениот сервис, ви благодариме! детали за производот
Општи Карактеристики
Структурата дизајн на pushbutton кутија е во согласност со безбедносните потврда на национален стандард и Европската CE, на pushbutton се произведува и тест според IEC947 и EN60947, и CCC националните GB14048.5-2001 стандарди
LA68 H-Б серија pushbutton кутија е широко се користат во машини, електрична опрема, моќ, комуникација, автоматизација поле и др, исто така, работат во сад, металургија, хемиска индустрија, авиони, железнички сообраќај, загадување на водата, објекти и сл. ние може да го промени тоа како врска кутија, локална контрола кутија, осветлување контрола кабинет како што се бара од страна на корисникот.
Опис на производот
Материјалот може да биде засилен запаливи доказ ABS или PC, заштита одделение до IP65 со нокаут објект.
Answer : ___________________________ Note : ние може да обезбеди многу додатоци за да се направи на полето повеќе погодна за вашите потреби и барања, исто така, можеме да додадете кука за монтирање. Ние сме снабдувач за вашите посебни барања.

Главните својства

боја:
сина, жолта
Тип На Објект:
Прекинувачи
Бренд Име:
SANLICO
сертификација:
CQC,CE,CCC
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Карактеристики:
водоотпорен кутијата за контрола притисни копче за префрлање станица IP65
Број На Модел На:
ШАЛ(LA68H)-К02
тековната:
5A
Гаранција:
Во зависност од ситуацијата за да се утврди
Материјал:
Пластични

Избор на купувачот