.

.

16mm Стартер Еден од Нерѓосувачки Челик Метална Врата Бел Рог им Помогнам на Копчето Switch Завртка Автомобил Авто Мотор PC Моќ Започнете

16mm Стартер Еден од Нерѓосувачки Челик Метална Врата Бел Рог им Помогнам на Копчето Switch Завртка Автомобил

DEN 44.64

Износ
Во форма достапна за нарачката


Бесплатен Превозот 16mm Започнете Рог Копчето Еден од Нерѓосувачки Челик, Метални Притисни Копче за Префрлање Топла Светот
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Оваа опција може да се користи за коло контрола во електромагнетни стартер, контактор, реле и други електрични кола
Specificatios :
Монтажа Намали Дупка : 16mm
Работата Тип : Еден (Само Враќање)
Вклучете Контакт : 1 NO (Нормално Отворен)
Глава Облик : Стан
Макс Switch Оценка : 3А/250 VAC
Терминал Напишете : Завртка
Тело Материјал : не ' Рѓосувачки Челик (СП е многу повеќе отпорни на абење и триење)
Копчето Материјал : Нерѓосувачки Челик
Заштита на Рејтинг : IP67/IK08
Операција Температура : -20 C - 55 C
Панел Дебелина : 1 - 6mm
Големина : 24mm x 18mm
Пакет Содржина :
1 x Метал Push Копчето Префрлате

Главните својства

Бренд Име:
EARUELETRIC
сертификација:
CCC
Гаранција:
Никој
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Карактеристики:
Започнете Рог Копчето Еден Прекинувач
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Објект:
Прекинувачи
Монтажа Намали Дупка:
16mm
Тип на работа:
Еден (Само Враќање)
вклучете контакт:
1NO (Нормално Отворен)
Глава форма:
Станот
Макс Switch Оценка:
3А/250VAC
Терминал Вид:
Завртка
Тело Материјал:
Никел позлатен месинг
Заштита На Рејтинг:
IP67/IK08
операција температура:
-20℃ - 55℃

Избор на купувачот