.

.

Smart Home AC напон 220V Безжичниот Далечински Управувач Вклучите Системот Remote Прекинувач 1CH 10A Реле ; 4 X Приемник + Предавателот

Smart Home AC напон 220V Безжичниот Далечински Управувач Вклучите Системот Remote Прекинувач 1CH 10A Реле ; 4

DEN 956.00 DEN 1309.92

Износ
Во форма достапна за нарачката

Latched Прилагодливи Код тип : Учење код Додадете Контролер од страна на Учење Копчето на приемникот
2. C : Latched- Поврзете се "L& Mid Dot" е Latched. Отстрани код : Одржување притиснете го копчето за Учење Копчето на приемникот околу 10 секунди .Примачот Работен Напон : AC220 V (Текст AC220 V Излез AC220 V) Max Струја : 10 A (треба подобро помал од 7А ) Канал : 1 CH Работна Фреквенција : 315 MHZ/433.Smart Home AC напон 220 V Безжичниот Далечински Управувач Вклучите Системот Remote Прекинувач 1 CH 10 A Реле ; 4 X Приемник + Предавателот 1.) Кодирај : Фиксиран код, лемење 2260 2262 Фреквенција : 315/433 Mhz Факултативна Напојување : батерија (НЕ се Вклучуваат) 3.Метод на учење : Учење код : Одржување притиснете го копчето за учење копчето ,LED индикатор флеш брзо потоа притиснете го предавателот копчето,додека LED индикатор престане да трепка брзо ,тоа значи учење успешно. За да се префрлате .92 MZH Приемник чувствителност : : -105 Db Работна температура : -10 "C - +60" C Излез начин : Еден. ЕденПритиснете на Предавателот копчето , примачот реле е ВКЛУЧЕНО, копчето за ослободување; примачот реле е ИСКЛУЧЕН, Вклучи / исклучи-Притиснете предавателот копчето за 1 пат , примачот реле е НА, притиснете го копчето повторно, примачот реле е ИСКЛУЧЕНО, LatchedПритиснете предавателот го копчето А, примачот реле е ВКЛУЧЕНО, Притиснете на предавателот копчето Б, реле е ИСКЛУЧЕНО.Пакет вклучувајќи : 4 X Приемник (Со капак) 1 X Предавател (за батеријата не се вклучуваат). Кодот ќе бидат избришани. Б : за да се ПрефрлатеПоврзете се "Т& Mid Dot "е Смениш.

Главните својства

боја:
315MHz, 433MHz
Тип На Објект:
Прекинувачи
Бренд Име:
MITI
Далечински Растојание:
0-200M
Број На Модел На:
RH-220-R4
тековната:
10A
Карактеристики:
Влезен напон 220v Излезен напон 220v Приемник
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Гаранција:
1year
Материјал:
Пластични

Избор на купувачот