.

.

30 парчиња 30мм 12V Прстен Осветлување Resettable Анти Вандалот Метал PushButton Електричен Прекинувач

30 парчиња 30мм 12V Прстен Осветлување Resettable Анти Вандалот Метал PushButton Електричен Прекинувач

DEN 10937.00 DEN 11760.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


LED Напон : 6 V 12 V 24 V 36 V 110 V 230 V
ве молиме да ни остават порака на LED напон ако ви треба други доведе напон
-Анти-Вандалот IK08/ Запечатени IP65
-Прстен Осветлената
-Momentay 1 NO1 NC
-Не ' Рѓосувачки Челик
Еден : Значи дека кога ќе им помогнам switch, а потоа се движи прстот, actuator ќе се врати во првобитната положба.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ESCRO
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена.
30мм нерѓосувачки челик Прстен LED Anti Вандалот Притисни Копче за Префрлање 6 V,12 V,24 V,110 V,220 V бела,жолта,сина,зелена,црвена,портокалова

Главните својства

Напон:
LED Voltage 6V, LED Voltage 12V, LED Voltage 24V, LED Voltage 110V, LED Voltage 220V
Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
RoHS,CE,CCC
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
QN30-A1
Карактеристики:
Водоотпорен
Бренд Име:
VEARGREE
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Гаранција:
1 година
30мм Осветлен Преклопник:
Прстен Осветлената
30мм Switch терминал:
Pin терминал
Функција:
еден 1no1nc
LED напон:
6V, 12V, 24V, 36V, 110V, 230V

Избор на купувачот