.

.

Вклучете патување граница вклучите 15A Електрична Безбедност Копче Блокирам се префрлите Компактен Prewired запечатени Граница вклучите TZ-6103

Вклучете патување граница вклучите 15A Електрична Безбедност Копче Блокирам се префрлите Компактен Prewired запечатени

DEN 352.00 DEN 374.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Вграден-во CM минијатурни граница вклучите, силна фрлија алуминиум школка, дизајн за вода-доказ и масло-доказ
Тоа е исто како СМ микро прекинувач во номинална вредност и карактеристики
Разни на активатори кои се земени погодност за користење
Секое префрлување се опремени со кабловска fixator, вклучувајќи гума говорница, или за миење, пластични завртки орев
M20x1.5 кабел жлезда кои можат да бидат опремени
Контакт Форма :
Модели TZ-6001 TZ-6002 TZ-6003 TZ-6004 TZ-6043 TZ-6101 TZ-6102 TZ-6103 TZ-6104 TZ-6143 НА(Макс.) 250~350g 250~350g 570g 570g 800g 500g 640g 640g RF(Мин.) 114g 114g 170g 170g 240g 100g 230g 230g PT(Макс.) 0.4 mm 0.5 mm 4mm 4mm 2mm 1mm 5mm 5mm OT(Мин.) 5.5 мм 3.6 mm 6mm 6mm 5mm 3,5 мм 6mm 6mm MD(Макс.) 0.05 0.05 mm mm 0.4 0.4 mm mm 0.12 0.1 mm mm 0.4 0.4 mm mm OP 38.2±0.8 mm 49.7±1mm 45.8±0.8 mm 49.7±0.8 mm -

Главните својства

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CE
Карактеристики:
Ограничување на микро прекинувач
Тип На Прекинувач:
Микро Прекинувач
Гаранција:
1year
Број На Модел На:
TZ-6103
Заштита Класа:
IP66

Избор на купувачот