.

.

3x4x1.9H 3x4 Микро прекинувач Копчето Тактилни Push Копчето Автомобил Копчето за вклучување Копче на Далечинскиот Клуч

3x4x1.9H 3x4 Микро прекинувач Копчето Тактилни Push Копчето Автомобил Копчето за вклучување Копче на Далечинскиот

DEN 230.00 DEN 288.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Добредојдовте на нашата продавница!
Среќна нова година! ^_^ Вашата нарачка денеска ќе се испрати во 2-3 работен ден,ви благодарам. Испраќање од страна на " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ", која е само песна информации во Кина , нема информации за песната во вашата земја. Откако го изберат, pls на чекање за тоа трпеливо! Ви благодариме!
3x4x1.9 H 3x4 Микро прекинувач Копчето Тактилни Push Копчето Автомобил Копчето за вклучување Копче на Далечинскиот Клуч

Главните својства

Тип На Објект:
Прекинувачи
Бренд Име:
cltgxdd
Карактеристики:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Гаранција:
30days.
Број На Модел На:
Прекинувачи
сертификација:
Yes

Избор на купувачот