.

.

F21-E2M вклучуваат 1 испраќачот 1 приемник /6 копчиња 1 Брзо воочи големината и кран далечинска контрола

F21-E2M вклучуваат 1 испраќачот 1 приемник /6 копчиња 1 Брзо воочи големината и кран далечинска контрола

DEN 1514.00 DEN 1593.60

Износ
Во форма достапна за нарачката


Ниска цена, ниска потрошувачка на енергија , две алкални батерии може да се користи 4 месеци , Купувачите ги носат своите сопствени батеријата Температура Опсег : -40 C-+80 C Заштита класа : : IP65 Материјал : fiberglass школка структура се Пренесува Моќност : Receiver sensitivity : 110d Bm Контрола на далечина : до 100 метри Предавателот Напојување : DC 3 V (2 алкална AA батерии може да се користи 4 месеци) Приемник Напојување : AC 380 V/220 V или 24 V DC/36 V ова предмети без вклучуваат батеријата , бидејќи авиокомпании и авионот не дозволуваат Стандардна конфигурација : 1. Предавателот x 1 парче 2. примачите x 1 парче 3 . Примачот доаѓа со 1m кабел конектор 4 . Работа и Одржување Упатство

Главните својства

Напон:
380V, 24V, 220V, 36v
Тип На Објект:
Прекинувачи
Далечински Растојание:
100
Гаранција:
2 години
сертификација:
CE,RoHS
Број На Модел На:
F21-E2M
Материјал:
Бакар
Бренд Име:
JoHigh
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Точка име :
кран далечинска контрола
Модел:
F21-E2M
Далечински управувач растојание:
100
Напон:
380v,220v,36v,24v
Пакет:
1 предавателот + 1 приемник
Напојување:
2 парчиња од 5# батеријата
Степен на заштита:
IP65

Избор на купувачот