.

.

Ангел Око ЦРВЕНИ Led Светло 16mm 12V Метал Еден Push Копчето Префрлате

Ангел Око ЦРВЕНИ Led Светло 16mm 12V Метал Еден Push Копчето Префрлате

DEN 105.00 DEN 110.88

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ангел Око ЦРВЕНИ Led Светло 16mm 12 V Метал Еден Push Копчето Префрлате
Еден тип, 1 NO 1 NC или 2 NO 2 NC контакт, прстен-LED осветлен, 5 терминали.
Оваа Нерѓосувачки притисни копче за префрлање е погодна за 16mm дијаметар монтажа дупка.
Користи широко за кола контрола во електромагнетни стартер, контактор, реле и други електрични кола.

Главните својства

Тип На Објект:
Прекинувачи
Бренд Име:
AuGreener

Избор на купувачот