.

.

Бесплатен Превозот 20 компјутери Многу Добар Квалитет Продажната Цена 3P Широко се Користи Шраф Дупки Да се Инсталира Мал Црн Рокер Префрлување Прекинувач

Бесплатен Превозот 20 компјутери Многу Добар Квалитет Продажната Цена 3P Широко се Користи Шраф Дупки Да се Инсталира

DEN 420.00 DEN 442.56

Износ
Во форма достапна за нарачката


Точка име : Рокер Префрлате
Модел : KCD7-102
Напон, Струја : 250 VAC,6 A/125 VAC,10 A ( Pls остави порака за
на напон и струја, или ние само ви испрати 250v,6a. )
Игли : 3 P
Боја : Црна

Главните својства

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CCC
Бренд Име:
JoHigh
Тип На Прекинувач:
Рокер Префрлате
Гаранција:
1 година
Број На Модел На:
KCD7-102
Max.Тековната:
10A
Max. Напон:
250V
Иглички:
3P

Избор на купувачот