.

.

Оригинални нови BR-B2D термо заштита и механичка заштита термостат 125 степен контрола на температурата се префрлите

Оригинални нови BR-B2D термо заштита и механичка заштита термостат 125 степен контрола на температурата

DEN 60.00 DEN 63.36

Износ
Во форма достапна за нарачката

Нашата продавница за управување со производи вклучувајќи : potentiometer, switch, сензор, спојување, приклучок, приклучок, релеи, отпорници(отпор), кондензатори (capacitance) , контактор, прекинувач, интегрирани кола (НАТОПИ, СМД, QFP, BGA, Модули). Преземе фабрика за нарачки! Сорта е многу, не може да испратите сите, ако не можете да најдете на производ во продавницата, можете исто така да се консултираат со мене на интернет, или испратете e-mail на мене, за да се обезбеди брз одговор, цената попусти!

Главните својства

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CQC
Број На Модел На:
BR-B2D
Тип На Прекинувач:
Температурата Се Префрлите
Гаранција:
1year
Материјал:
Пластични
тековната:
100A
Карактеристики:
оригинални нови

Избор на купувачот