.

.

2 парчиња 22mmSince копчето за ресетирање со светлина се префрлите напон напон од 12v 5A250VDC водоотпорен рѓа црвено, жолто и сино бела

2 парчиња 22mmSince копчето за ресетирање со светлина се префрлите напон напон од 12v 5A250VDC водоотпорен рѓа

DEN 438.00 DEN 460.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

html
Превозот :
Ние ќе брод од парцели во рок од 1-3 дневна по плаќање одобрени. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да ми каже, и плаќаат екстра $1.
2 : Купувачи кои сакат да купат еден погрешен точка треба да контактирате со нас во времето, меѓутоа, ако погрешен точка ние испрати и треба ни да се поправи тоа,
Тогаш ќе треба да си ја дозволат сите трошоци (вклучува оригиналните транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.
3 : Европа земјата : 15-55 работни дена.Ние ќе процесот секоја parcelss.Вашиот парцела може да бидат одложени од страна на огромен парцели за пост,па тие процес полека отколку нормално.
Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи.
Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.
Замена/Exchange/Наплата :
Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.Ние ќе се обиде да го реши проблемот до сте задоволни.
Дупка големина : 22 mm
Вклучете оценка : 5 / 250 vac (повеќе од 5 да може да ја оштети копче)
Заштита одделение : IP65
Напон : 12 v
Школка материјал : нерѓосувачки челик
Работи : reset копчето.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
1 : во САД се : 10-39 работни дена.Потоа можете да контактирате со нас за по продажба на услуги.
Време на испорака само за референца. (притиснете на електрична рака моќ) (миг)
Амбиентална температура : - од 25 до + 50 степени целзиусови степени
Бои : црвена, зелена и жолта сина и бела
Head : шеф
Заварување начин ве молиме имајте во предвид : ако тоа не е игли, се користи електричното заварување, да се забрза заварување брзина, се препорачува да се користи 20 watts на лемење железо, заварување 3 секунди
Притиснете светлина исклучите конекцијата на светлата излезе
Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.

Главните својства

Тип На Објект:
Прекинувачи
Гаранција:
една година
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
сертификација:
CE,CCC
Број На Модел На:
HBDS1-AGQ22F-11EFW12
Бренд Име:
HBAN

Избор на купувачот