.

.

3Pcs/Многу XD2-PA12CR 2NO 2 Позиција Заклучен Wobble Стап Switch Сосема Нов

3Pcs/Многу XD2-PA12CR 2NO 2 Позиција Заклучен Wobble Стап Switch Сосема Нов

DEN 705.00 DEN 757.92

Износ
Во форма достапна за нарачката

Негативни повратни информации не реши ништо. Па се чувствуваат слободни да контакт. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика. answer : ___________________________ Note : Бразил .
Услови за Продажба на Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест. Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail. Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации.
Се враќа Политика 100% Враќање - Гаранција за 30 дена да ја прифатиме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор.
Ви благодариме И среќно!. Вашето задоволство е многу важен за нас. Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа. Пратете ни е-маил за било какви прашања или прашања може да имате.
Повратни информации Откако сте ги добиле вашите објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети.

Главните својства

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CCC
Карактеристики:
.
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Гаранција:
1
Број На Модел На:
XD2-PA12CR

Избор на купувачот