.

.

Водоотпорен нерѓосувачки челик Црвено 12V 16mm LED Моќ Притисни Копче за Префрлање Сребро Еден Тип

Водоотпорен нерѓосувачки челик Црвено 12V 16mm LED Моќ Притисни Копче за Префрлање Сребро Еден Тип

DEN 144.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Префрлете се на нормално отворена страна (НЕ) и LED светла кои една нога и потоа, тогаш се поврзани на уред е позитивен,
3.
Ние нудиме на светот превозот иако Кина Пост Воздух Mail, EMS, DHL,Fed Ex.
EMS 5-10days за повеќето од contries
e Packet 7-25 работни дена за САД. Позитивниот терминал на снабдувањето со електрична енергија е поврзан со заеднички терминал (C)
2.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да биде песна here : www.
Ние ќе брод парцела побрзо откако добивање на плаќање. Ако е можно, ве молиме да користите шопинг кошничка во мојата продавница и купи на повеќе од $10, па можеме да испратите добар превозот начин.
Опис на производот Водоотпорен нерѓосувачки челик Црвено 12 V 16mm LED Моќ Притисни Копче за Префрлање Сребро Еден Тип
Инсталации шема
1. Негативниот пол на снабдувањето со електрична енергија е поврзан со други pin на LED светилка и потоа поврзани со негативниот пол на уредот. 2, Фабрика директно продажба,конкурентни цени,со добар квалитет.
DHL/Федекс/ТНТ 3-5days да повеќето земји. 3, Сите предмети бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Mail, генерално 25-40 дена да пристигнат. 5, За повеќе од $200, ви нудиме бесплатен превозот преку DHL/UPS-от,генерално 4-7days да пристигнат. Нашите Freeshipping е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус На нови следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само пред таа да пристигне на аеродром на својата земја.
Продавачот услуги 1, Бесплатен превозот од кина пост или epacket.
Напомена : ве Молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации.

Главните својства

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CCC
Карактеристики:
16mm
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Гаранција:
30days.
Број На Модел На:
12v

Избор на купувачот