.

.

DC 12-24V PNP НЕ Тубуларна Индуктивен Сензор Switch 2mm PR08-2DP

DC 12-24V PNP НЕ Тубуларна Индуктивен Сензор Switch 2mm PR08-2DP

DEN 1344.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.2 m/47" Надворешен Материјал Пластика, Метал
Превозот :
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO .
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.Г) Навој Дијаметар на Кабелот 8mm Должина 1.
Плаќање :
Начин на плаќање на Aliexpress Проверете тука
Гаранција и Гаранција :
12 месеци Гаранција. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.
Име на производ Индуктивен Близина Switch Модел PR08-2 DP Теорија Индуктивен Сензор Жица Тип 3 Жица Тип (Кафеава,Црна,Сина) Switch Изглед Тип на Цилиндар Тип, Метална Школка Излез Тип на
НЕ PNP Откривање на Далечина 2mm+10% Напон 6-36 VDC
Излезна Струја 300 м-р Откривање на Објектот Железо Колона Сензор Дијаметар 8мм Вкупната Големина 30 x 15mm (L*Макс.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови
.

Главните својства

Тип На Објект:
Прекинувачи
Гаранција:
1 година
Карактеристики:
DC 12-24V PNP НЕ
сертификација:
CE
Тип На Прекинувач:
Близината Префрлате
Број На Модел На:
PR08-2DP

Избор на купувачот