.

.

10PCS MSS22D18 SMD-6PIN SPDT toggle вклучете се справи со должина 2mm 1P2T слајд прекинувачи за DVD MSS-22D18 ROHS Бесплатен превозот D.

10PCS MSS22D18 SMD-6PIN SPDT toggle вклучете се справи со должина 2mm 1P2T слајд прекинувачи за DVD MSS-22D18

DEN 68.00 DEN 72.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

- Ако ти треба мене да declear помала вредност кога shiping вашиот парцела , те молам кажи ми! Повратни информации - Како вашата повратна информација е многу важен за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. - Ве молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и контакт телефонски број се точни кога ќе понудата на објектот.

Главните својства

Тип На Објект:
Прекинувачи
Број На Модел На:
MSS22D18
Гаранција:
90days
Тип На Прекинувач:
За Да Се Префрлате Префрлате
Карактеристики:
MSS22D18
сертификација:
CCC

Избор на купувачот