.

.

2 парчиња нови MT4404T MT4404TE MT4424T MT4424TE Заштитна фолија / Touchpad

2 парчиња нови MT4404T MT4404TE MT4424T MT4424TE Заштитна фолија / Touchpad

DEN 821.00 DEN 864.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ако навистина имаат потешкотии во плаќањето на објектот, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви помогнат да се реши тоа. Ако сте трговија на големо дилер или сакате да ordertems во најголемиот дел или имате било какви прашања пред да го поставите цел, не двоумете се да контактирате со нас .Можете да ги пратите на состојбата на вашиот производ на веб-сајт, откако тие се испраќаат надвор
Повратни информации
1)Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена од денот на испорака.Објектот ќе биде испратена до твојата адреса наведени во Alipay.Објекти обично се испраќаат нашите во рок од 7 дена за време на работни дена по плаќање е примена. Ве молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и контакт телефонски број се точни кога ќе понудата на објектот.
4) Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, што значи многу во нашата иднина Aliexpress зафати ,вашиот признавање е нашата мотивација во развојот на нашиот бизнис да ви послужи дури и подобро.
Испорака
1.- Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да го купи објектот.
Повеќе од една е дозволено.
3)се Врати превозот цената е обврска на купувачот.- Ако имате било какви посебни барање за деталите на објектот, ве молиме оставете белешка во својата цел.
Плаќање
1.
2)ве Молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот и мора да се врати во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.

Главните својства

Тип На Објект:
Прекинувачи
Број На Модел На:
MT4404T
Материјал:
Пластични
тековната:
630a
Карактеристики:
11
Гаранција:
1year
сертификација:
CE
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач

Избор на купувачот