.

.

Нога switch алуминиум школка LTH/1/6 TFS-502 водоотпорен нога вклучите машината алатка додатоци сребро точка

Нога switch алуминиум школка LTH/1/6 TFS-502 водоотпорен нога вклучите машината алатка додатоци сребро точка

DEN 504.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Модел LTH / 1/6 Оценет напон 380 (V) Номинална струја 15 (A) оперативни фреквенција 2000 (време / час) сертификација на производи ce Случај Материјал Алуминиум Случај Обемот машинската Боја Жолта Обработка на прилагодувањето е 3 C оценет напон спектар над 440 V Тежина 0.97 KG

Главните својства

Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Гаранција:
1 година
Материјал:
Алуминиум Легура
Карактеристики:
Еден
сертификација:
ДСА,CCC
Број На Модел На:
LTH/1/6 TFS-502

Избор на купувачот