.

.

TY 1611 16mm Висока круг главата еден PIN терминал розова actuator метал префрлате

TY 1611 16mm Висока круг главата еден PIN терминал розова actuator метал префрлате

DEN 1152.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


црвените метални префрлате
Повратни информации : црвена метал префрлате
Ние ТОПЛО го цениме вашиот позитивен фидбек. Ние снабдување на добри услови за плаќање како што се TT пред пратката за нашите cutomers. Меѓу 100 вработени, вклучувајќи ги и 6 за R&D Инженер(s), 20 КК Техничари. :
Нормално Затворено коло
(5) SPST :
Еден Пол Единствен Фрли
(6) DPDT :
Двојно Пол Двојно Фрли
(7) Контакт :
Контактот е спроведување на дел дизајнирани да бидат обединети со притисок на друг вршење на дел за потребите на вршење на струја. Широк спектар на опции, вклучувајќи bi-боја и осветлување, различни actuator стилови и капацитет за долго траење на живот им даде на оваа опција уникатна способност да се користи во многу јавни поврзани со апликации како што се лифтови, киосци и паркинг билет точење.Време на испорака : 3-30 дена според цел количини. Примероци времето за испорака е во рок од 24 часа. Конкурентниот капацитет на производство и брза испорака
Фабриката за директна продажба, најконкурентна цена. црвените метални префрлате
Имаме 12 до 30мм дијаметар switch. Над 10 линии за производство. Ние го цениме нашите клиенти толку многу. :
Нормално Отворен коло
(4) N. Тоа не само што поседува функции од водоотпорен, dustproof, анти-експлозија и високи анти-вандалот, и исто така има убав надворешен облик и исклучителна површина, чувства да се јавите на pushbutton е многу прекрасно. црвените метални префрлате
Нашите метал притисни копче за префрлање е со метално тело и actuator со водоотпорен дизајн на каросерија. Во близина на 10-годишно искуство во производителот Метал Pushbutton Прекинувачи, повеќе од 5 години искуство на извоз. DHL, EMS, ТНТ, Fedex, UPS-от и другите меѓународни express. црвените метални префрлате
Добредојдовте да контактирате со нас на : црвена метал се префрлите на ВНИМАНИЕТО на : Моќ
Yueqing Abbeycon Електрични Co.com црвените метални прекинувач (главни производи : push копчето за префрлување, анти-вандалот прекинувач, метал прекинувач, од не ' рѓосувачки челик вклучите, водоотпорен switch IP67 прекинувач, IP68 прекинувач, 12mm прекинувач, 16mm прекинувач, 19mm прекинувач, 22mm прекинувач, 25мм прекинувач, 28mm прекинувач, 30мм прекинувач, најдобар квалитет.

Главните својства

боја:
Црна, Златна, Црвена
Тип На Објект:
Прекинувачи
Бренд Име:
ABBEYCON
Гаранција:
1 година
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
сертификација:
CE,RoHS
Број На Модел На:
IB16A-G10Y-пинк

Избор на купувачот