.

.

SHINELITE велика БРИТАНИЈА Екран на Допир Фан Прекинувач,Брзо Регулатива,Кристално Стакло Панел, AC 110~240V Дома Ѕиден Прекинувач

SHINELITE велика БРИТАНИЈА Екран на Допир Фан Прекинувач,Брзо Регулатива,Кристално Стакло Панел, AC 110~240V

DEN 845.00 DEN 1126.56

Износ
Во форма достапна за нарачката

Преоптоварување & прегреат заштита, се направи вашиот дом побезбедно. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. E-почеток, без предизвика контакти. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Висок квалитет кристално калено стакло панел дизајн, никогаш нема да згаснат. Спецификации : Димензии : 86*86*39 ММ Оперативен напон : 110-240 VAC/50 Hz~60 Hz. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.SHINELITE велика БРИТАНИЈА Екран на Допир Фан Прекинувач,Брзо Регулатива,Кристално Стакло Панел, AC 110~240 V Дома Ѕиден Прекинувач
Опис на производот : 3-Режим брзина : High-Средно-Ниска од лево кон десно. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Главните својства

Напон:
110-240V
Стандард:
Велика БРИТАНИЈА Стандард
Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
RoHS,FCC,ССА,CE
Број На Модел На:
EUF
Карактеристики:
Допрете Фан Префрлате
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
SHINELITE
Гаранција:
2 години
Големина:
80*80*42 MM
Max. Напон:
110-240V
Функција:
Ѕидот Celling Фан Switch Екран На Допир За Контрола
Номинална Оптоварување:
Помалку од 100W
Продажба Точка :
На Високо-Одделение,Hige Квалитет
користат за:
Тавански вентилатор
боја:
Црно-Бело

Избор на купувачот