.

.

3d позадина обичај mural не-плетени 3d соба позадина кинескиот Ѕид сценографијата ТВ поставување на ѕидното сликарство фото 3d ѕид мурали позадина

3d позадина обичај mural не-плетени 3d соба позадина кинескиот Ѕид сценографијата ТВ поставување на ѕидното сликарство

DEN 810.00 DEN 1472.64

Износ
Во форма достапна за нарачката

добредојдовте да ја разгледате и да избере и да се купи .
позадината е прилагодена
Бидете сигурни да остави порака за да ми каже големина ( ширина и високо)по купувањето , важно е
Како да се прилагодите големина ?
На пример : Ширина (m)*средно (m) = метар Квадратен
ви треба место цел е ширина*висок,ако ширината е 2m ,висок е 3m ,ви треба место цел е 6 метар квадратен Ако треба да големината е 6.1 до 6,5 метри квадратни, ќе треба да го стави на ред за 6 метри квадратни. Ако треба да големината е 6.6 да 6.9 квадратни метри, ќе треба да го стави на ред за 7 метри квадратни Фиксна custom size : Слика е еден пример. Главно се изразат димензии S 140cm (W) x 70.5 (H/L) (4'3 "x 2'3") / Количина orderd : 1pcs=1m?2; М 208cm (W) x 146cm ( H/L ) (6'8 "x 4'8") / Количина orderd : 3pcs=3m?2; L 250cm (W) x 200cm ( H/L ) (7'6" x6'5") / Количина orderd : 5pcs=5 m?2; XL 312cm (W) x 219cm ( H/L ) (10'2 "x 7'2") / Количина orderd : 7pcs=7m?2;
XXL 416cm (W) x 254cm ( H/L ) (13'6 "x 8'3") / Количина orderd : 10pcs=10 m?2;
други големина : Вашиот ѕид димензии (ширина и висок).ве молиме да ни каже.
Драг пријател ,ако имате било queston и идеја ,ве молиме љубезно дозволете ни да знаеме ,многу ви благодарам! што може да ни даде порака или e-mail
Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен да нарачате 1 Квадратни метри.Бидејќи многу мали димензии.

Главните својства

Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Текстилни Позадини
Материјал:
Други
Стил:
Класичен
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Огноотпорни,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Exfoliator
Шема:
Персоналните Прилагодување
is_customized:
Yes
Бренд Име:
WDBH
wallpaper:
Ѕидот Налепници

Избор на купувачот