.

.

Дома Декорација 3d природата позадини Дожд зачекори ТВ троседот позадина фото mural позадината бела позадина

Дома Декорација 3d природата позадини Дожд зачекори ТВ троседот позадина фото mural позадината бела позадина

DEN 1440.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

3 : Проверете позадината се тркалаат големина, боја крои се преклопуваат (2~3 cm) 4 : инфрацрвен вертикална или хоризонтална инструмент за да се обезбеди вертикална ѕид. Треба да се цел Количество : 5
Широк =3.
Ние ќе се прилагодите за вашата големина .02539 м)
(Широк и Висок ). 8 : Користете алатка нож прекинувачи и приклучоци во одреден крстот четири недели ќе се намали вишокот. 7 : Продолжи крои под.36 m 2 заокружување.2 метри Висока =2.02539 m) Функција На Ѕидот на хартија : Нема мирис, водоотпорен, влага, добра еластичност, димензионална стабилност, се чувствуваат мека и природни, добра вентилација и заштита на животната средина. 6 : Користете алатка нож, исечете го вишокот дел од страничниот ѕид со крпа за чистење на вишокот на лепило. Треба да се цел Количество : 5
Широк =3.
Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество На прилагодите големина е : во Моментов, неговата цена е 1 метар квадратен,што може да се измери декорација на простор за првиот, тогаш знаете колку квадратни метри mural дали би сакале да се шминка, конечно ве молиме забелешки вашите детали за големината Ширина__ __ __ м, Heigh __ __ __м, пред да плаќаат за тоа.
4 Изградба lllustration
1 : Подготовка Алатка : пластични барел, на ниво, нож, владетел, крпи. Тоа е многу важно за нас да изберете правилно и совршено.2 метри Висока =2. Ве молиме да ни каже.76 m 2 заокружување.8 метри Висока=1. Треба да се цел Количество : 7
Широк =4m Висока =2m 4m 2м x = 8m 2 заокружување. Превозот време за Бразил ќе биде 40-70days или подолго поради строгите локалните царински преглед.

Главните својства

Димензии:
Се Прилагодите Големина
Бренд Име:
слика во слика
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Стил:
Модерна
Материјал:
Растенијата
Број На Модел На:
17775
Шема:
Персоналните Прилагодување
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Тип:
mural
Големина:
Customize Size
Материјал:
не ткаени
Стил:
Модерна,Класични,Земја,За Деца,Европа,Гроздобер,Пастирски
Делокруг на примена:
Дневна Соба,Постелнина Соба,Студија,Децата' Соба,Свадба Куќа,Старешини' Соба

Избор на купувачот