.

.

Модерната Обичен Чиста боја Не-Wovens Позадина се тркалаат за ѕидови Дневна соба и Спалната соба Десктоп позадина ролни papier peint Beibehang

Модерната Обичен Чиста боја Не-Wovens Позадина се тркалаат за ѕидови Дневна соба и Спалната соба Десктоп позадина

DEN 1517.00 DEN 1920.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

материјал : nonwoven ткаенина метрички димензија : 10 m * 0.3 квадратни метри кралскиот димензија : 32. Повратни информации : 1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач.
Модел 001 ↓↓↓
Модел 002 ↓↓↓
Модел 003 ↓↓↓
Модел 004 ↓↓↓
Модел 005 ↓↓↓
Модел 006 ↓↓↓
Испорака : Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда. 3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.05 квадратни метри боја : како на сликата лепак не е вклучена, но може да се купат од локалните хардвер продавница.
Производ на логото екранот
. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.Русија клиент бара целосно име и презиме.Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата. Па нормално превозот време : во САД се : 7-23 работни дена АУ : 7-23 работен ден Европа : 7-25 работни дена Бразил : 30-60 дена руски : 30-90 работни дена Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да се разликува поради различни осветлување во просторијата. 2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор.

Главните својства

Димензии:
5.3㎡
Број На Модел На:
позадина се тркалаат
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Површински Третман:
Врежана
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Тип:
Текстилни Позадини
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang

Избор на купувачот