.

.

beibehang Едноставен модерен обичен позадини свила позадина дневна соба во ЖИВО позадина ѕидот во спалната соба топло позадина de papel parede

beibehang Едноставен модерен обичен позадини свила позадина дневна соба во ЖИВО позадина ѕидот во спалната соба

DEN 2131.00 DEN 2880.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро. Па нормално превозот време : во САД се : 7-23 работни дена АУ : 7-23 работен ден Европа : 7-25 работни дена Бразил : 30-60 дена руски : 30-90 работни дена Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
Материјал:Не-плетени
Метрички големина : 10m*0. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки. Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата. Повратни информации :
1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Било увозни давачки или такси се купувачот 's одговорност.05 квадратни метри
боја : како на сликата
Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.Русија клиент бара целосно име и презиме.
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата.
Млеко бела 620301 ↓↓
жолта 620305 ↓↓
крем боја 620302 ↓↓
Домот сива 620307 ↓↓
Bo мастило боја 620304 ↓↓
светло зелена 620205 ↓↓
Темно сина 620204 ↓↓
Зелен чај 620206 ↓↓
Сува жолта 620109 ↓↓
светло кафеава 620107 ↓↓
Бела кајсија 620105 ↓↓
Слабо боја 620108 ↓↓
Светло розова 620503 ↓↓
Пинк 620506 ↓↓
Испорака :
Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.

Главните својства

Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Број На Модел На:
GC110705
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
кодирање:
5678

Избор на купувачот